C3216X7S2A225K160AE
Manufacturer: TDK
Part Number: C3216X7S2A225K160AE
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
Quantity: 20000 In Stock
Ship Date : 7-10 working days
In stock
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
MOQ 1 Mult 1 SPQ 1
For large-scale purchases, we offer more competitive prices.
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT SOFT 1206 100V 2.2uF X7S 10% T: 1.6mm