GRM1555C1H3R3CA01D
Manufacturer: Industech
Part Number: GRM1555C1H3R3CA01D
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
Quantity: 6000 In Stock
Ship Date : 7-10 working days
In stock
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
MOQ 1 Mult 1 SPQ 1
For large-scale purchases, we offer more competitive prices.
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.3 pF 50 VDC 0.25 pF 0402 C0G (NP0)