RC0805FR-073K6L
Manufacturer: Industech
Part Number: RC0805FR-073K6L
Description: RES 3.6K OHM 1% 1/8W 0805
Quantity: 4000 In Stock
Ship Date : 7-10 working days
In stock
RES 3.6K OHM 1% 1/8W 0805
MOQ 1 Mult 1 SPQ 1
For large-scale purchases, we offer more competitive prices.
3.6 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thick Film