TAJE477K010RNJ
Manufacturer: Industech
Part Number: TAJE477K010RNJ
Description: Tantalum Capacitors - Solid SMD
Quantity: 400 In Stock
Ship Date : 7-10 working days
In stock
Tantalum Capacitors - Solid SMD
MOQ 1 Mult 1 SPQ 1
For large-scale purchases, we offer more competitive prices.
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 470uF 10% 2917 E SR= 500 mOhm